Twigsee startuje 9.9.2024

Milí rodiče,

s radostí Vám oznamujeme, že od pondělí 9. září 2024 spouštíme novou aplikaci Twigsee, která Vám zjednoduší komunikaci se školkou a přinese spoustu užitečných funkcí!

Co je Twigsee?

Twigsee je moderní aplikace navržená speciálně pro mateřské školy a rodiče, která usnadňuje sdílení informací, fotografií, novinek a dalších důležitých informací týkajících se každodenního života ve školce.

Hlavní výhody aplikace Twigsee:

• Rychlá a efektivní komunikace: Zprávy od učitelů i vedení školky budou přehledně na jednom místě.
  • Kalendář akcí: Přehledný seznam všech plánovaných akcí, výletů a aktivit pro Vaše děti.
  • Fotogalerie: Sdílení fotek z činností Vašich dětí ve školce.
  • Docházka: Možnost sledovat docházku Vašeho dítěte.
  • Zdravotní upozornění: Možnost rychlého informování o nemoci či nepřítomnosti dítěte.

Jak aplikaci stáhnout a začít používat?

1. Stáhněte si aplikaci Twigsee z App Store (pro iOS) nebo Google Play (pro Android).
  2. Zaregistrujte se pomocí přihlašovacích údajů, které Vám budou zaslány na e-mail.
  3. Propojte účet s Vaším dítětem podle pokynů v aplikaci.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů s instalací a registrací nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Bezpečnost a ochrana soukromí

Vaše soukromí a bezpečnost Vašich dětí jsou pro nás na prvním místě. Aplikace Twigsee splňuje veškeré bezpečnostní standardy a data jsou šifrována.

Děkujeme za Vaši spolupráci a těšíme se na zjednodušení a zpříjemnění komunikace se školkou díky nové aplikaci Twigsee!

S pozdravem,Tým školky